Чоловік з Індії не миється протягом 37 років

Чоловік з Індії не миється протягом 37 років
Це 66-річний старий Кайлаш Сингх (Kailash Singh) з Індії. Він не мився вже 37 років і стверджує, що щасливіше всіх тих, хто приймає душ або ванну кожен день.
Що посприяло тому, щоб людина відмовилася від дотримання гігієни?
Каліаш говорить, що це рішення він прийняв ще в 1974 році, відразу після одруження, в надії, що таким чином ВСЕСВІТ допоможе йому знайти сина. Один священик гарантував йому дієвість цього дивного брудного методу.
Він дав пораду Каліашу не митися і не стригтися, і через 38 років бруднулею можна вважати самим смердючим людиною в світі. Його волосся завдовжки в 182 см вже давно перетворилися на дреди. Загалом живе старий і пахне. І не покидає своєї мрії отримати сина. Тому що досі Бог посилав йому тільки дочок (їх у Каліаша аж сім).
Не дивлячись на марність усіх зусиль, Каліаш навіть не збирається митися. Для себе він визначив - тільки наявність сина може змінити його життя, і продовжує мучити 60-річну дружину своїм запахом і безперервними спробами зачати хлопчика.
Кайлаш Сингх і його сім'я живуть поблизу священного міста Варанасі. Середня температура тут сягає 47 градусів за Цельсієм. Кайлаш працює пастухом і трудиться до сьомого поту.
Калаваті Деві (Kalavati Devi), дружина нечупари, було потрібно багато часу, щоб звикнути з ароматом свого судженого. Вона шантажувала його тим, що більше не ляже з ним в ліжко і перепробували масу інших умовлянь відмовитися від даного колись обіцянки, але все марно. Одного разу, Калаваті намовила своїх дочок викупати Кайлаша в басейні річки. Кайлаш відбивався від них всі вихідні, а потім втік, сказавши, що він швидше помре, ніж буде купатися.
Якщо ви думаєте, що Кайлаш Сингх зовсім не піклується про особисту гігієну, ви серйозно помиляєтеся. Щовечора він приймає «вогненні ванни», як він сам їх називає. Щовечора чоловік курить марихуану, молиться Шиві і танцює навколо вогню

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий