21 спосіб для тих, хто хоче здаватися розумнішими

21 спосіб для тих, хто хоче здаватися розумнішими
1) Ретельно підбирайте слова. Розробники «Словника американського культурної спадщини» найбільш «розумно» виконуваними словами називають «уособлення», «шахраювати», «стадний», «панацея» і «недбалий» (epitome, finagle, gregarious, panacea and perfunctory).
2) Справа не тільки в самих словах, але і в тому, як ви їх вимовляєте. Директор Коледжу публічної промови Майкл Ронейн говорить: «Чистий, рівний голос - це ознака впевненості в собі».
3) Якщо виникають проблеми з описаним в попередньому пункті, намагайтеся говорити швидше. «Чим швидше людина говорить, тим більш розумним він постає для публіки», - говорить психотерапевт Том Барбер.
4) Намагайтеся справити хороше перше враження. Особистий радник Ден О'Ніл говорить: «Люди визначають ступінь вашого розуму по вашому зовнішньому вигляду».
5) Піклуйтеся про свою зовнішність. «Привабливі люди зазвичай більш пристосовані, більш популярні і розумні», - говорить доктор Ліам Баркер. «Психологи називають це гало-ефект або ефект ореолу».
6) Зверніть увагу на ваші зуби. За останніми дослідженнями, люди, які пройшли косметичне лікування у стоматолога, вважаються більш успішними і розумними. «Дуже зросло число клієнтів, що звертаються до нас перед співбесідами», - говорить Джеймс Рассел з The London Smile Clinic.
7) Вчіться слухати. «Емоційна сприйнятливість так само важлива, як і IQ», - говорить особистий радник Джуд Дженнісон. «Слухайте і задавайте відкриті питання - як, що і коли».
8) Попрацюйте над своєю пам'яттю. «Дуже багато з того, що вважається розумом - це просто здатність запам'ятовувати», - говорить тренер по знайомствах Девід Уігант.
9) Цінуйте не тільки красу, але і розум. Коли вас запитують, які жінки вам подобаються, називайте Найджеллу Лоусон і Хелен Міллер поряд з більш очевидними Меган Фокс і Євою Грін.
10) Звертайтеся по допомогу. «Попросіть когось показати вам, як робити щось. Так ви зможете чомусь вчитися », - говорить професор Робер Хемпсон, Royal Holloway University of London.
11) Носіть фіолетове. «Фіолетовий - колір, який передбачає наявність розуму. Змішуйте його з сірим, це сильний чоловічий колір, - щоб підкреслити вашу впевненість і глибокі пізнання », - говорить фахівець з колірної терапії Джуліанн Бьен.
12) Носіть окуляри. Дослідження, проведене в Мельбурні університеті дослідження зору підтвердили взаємозв'язок розуму та короткозорості.
13) Дихайте глибоко. Щоб виглядати більш впевненим, вам потрібно «робити глибокі вдихи, щоб мозок насичується киснем», - пропонує фахівець з мови тіла Пета Флетчер.
14) Будьте впевнені. «Людям подобаються впевнені в собі, тому що вони виглядають тими, на кого можна покластися», - каже дослідник поведінки Лі Батлер-Сміт.
15) Виправте поставу. Більша частина нашого спілкування будується на мові тіла. «Якщо ви сутулитися, люди можуть подумати, що ви ледачий, сором'язливий або тупий», - говорить особистий радник Ребека ФЕНСІ.
16) Розширюйте кругозір. «Поняття розуму увазі відкритість поглядів», - говорить доктор Кіт Френкіш з Відкритого Університету. «Не слухайте тільки тих, з ким ви згодні, читайте різноманітну літературу і вибирайте ті книги, які ви б не вибрали».
17) Говорите про себе в третій особі. «Люди не усвідомлюють силу, яка в цьому полягає», - заявляє комік Майк Бірбілья. «Це перетворює все, що ти кажеш, у факт».
18) Збивайте свою публіку подвійними запереченнями. «Пояснюєте ви їм що-небудь, чи ні, вони не посміють поставити вам питання, не будете виглядати не розумним в будь-якій ситуації», - говорить фахівець з комедії Стів Норт.
19) Кажете, що ви розумний. «Якщо ви будете говорити, що ви розумний, про вас так і будуть думати. Це називається складання думки про себе », - говорить психолог Роуз Агдамі.
20) Не боріться з сивиною. Всі знають, що сивина дорівнює розуму, так що не варто її зафарбовувати.
21) Перестаньте лаятися. Психолог Роберта Галлюціо Річардсон говорить: «Люди знаходять розмову, приправлений міцними слівцями

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий