Як сміх впливає на наш організм?

Як сміх впливає на наш організм?
Всі чули про те, що сміх продовжує життя, але це не єдина його позитивна якість. Існує ще дуже велика кількість позитивних ефектів:
1. Сміх завжди позбавить від депресії, що в холодні й сірі осінні дні стане вельми до речі. Всього одна хвилинка завзятого сміху може замінити сеанс глибокої релаксації. Навіть якщо ви згадаєте анекдот, який нещодавно вас розсмішив, рівень гормонів радості підвищиться.
2. Сміх покращує фігуру. Десять-п'ятнадцять хвилин сміху спалюють стільки калорій, скільки б ви спалили на 30-хвилинному тренуванню в спортзалі. Коли ви смієтеся, в роботу включається 80 груп м'язів! Під час сміху найкраще працюють м'язи спини і ніг (корисно для вашої постави).
3. Сміх стимулює вплив на імунну систему і надійно захищає організм від стресів. Вченими вже давно доведений той факт, що любителі посміятися значно рідше хворіють.
4. Сміх заспокоює нерви. Сміх для організму прирівнюється до прогулянки по прекрасному лісі.
5. Сміх омолоджує шкіру. Існує міф, в який вірять багато жінок: «Якщо боїшся зморшок на обличчі - стримуй сміх». І абсолютно марно! Маска серйозності забирає всі живі емоції особи. Живий і щирий сміх тонізує всі м'язи обличчя, уповільнює процеси старіння і забезпечує приплив крові до шкіри, а значить, додаткове харчування, пружність і здоровий рум'янець вам забезпечені.
6. Сміх корисний для серця. Вчені виявили, що веселі люди, у порівнянні з похмурими, на 40% менше страждають серцево-судинними захворюваннями.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий