Вчені довели існування віщих снів

Вчені довели існування віщих снів
Вчені з Південної Кореї опублікували результати експерименту, доводити і обгрунтовувати існування «віщих» снів.
Справа в тому, що увісні підсвідомість людини аналізує інформацію, отриману протягом дня, і, як комп'ютер, «складає пазли» і моделює майбутні ситуації, спираючись в першу чергу на факти і логіку і даючи імовірнісні прогнози.
В експериментах брали участь кілька десятків добровольців, які протягом деякого часу спали в спеціальних апаратах, реєстрували їх мозкову діяльність. При цьому під час неспання випробувані вели щоденники, в яких докладно описували не тільки свої сни, але і все, що відбувалося з ними в реальному жізні.Виводи південнокорейських вчених говорять про те, що до снів все ж варто уважно прислухатися та запам'ятовувати іх.Хотя , визнають експериментатори, зміст реальному житті може і істотно відрізнятися від інформації, отриманої уві сні, - наприклад, у випадку, якщо в хід подій втручаються люди, про існування яких сновидець не підозрював - а значить, і його мозок не міг проаналізувати можливість впливу нового учасника.
До речі, з тим же самим явищем - «віщих», а насправді аналітичних і прогностичних снів, вчені пов'язують і широко поширений феномен «дежа вю» - «вже баченого».

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий