Про що говорять нічні пози під час сну?

Про що говорять нічні пози під час сну?
Пози уві сні, на відміну від жестів, міміки і мовлення, абсолютно неможливо контролювати, тому такий вид аналізу при правильному до нього підході дасть найбільш точну інформацію про особу тієї чи іншої людини. Не намагайтеся обдурити себе, то, як спить людина, безпосередньо пов'язане зі стилем його життя. При цьому аналізу повинна піддаватися саме основна поза, та, в якій переважно і спить людина.
Стабільні відносини, побудувати які вам було непросто. Швидше за все, після невдалого життєвого досвіду обидва партнера думали, що щастя вже не буде. І незважаючи на те, що тепер щастя у них в руках, живуть в страху його втратити.
Так сплять пари, які об'єднані міцної зв'язком, але проводять багато часу окремо. Вона може проводити по 10 годин на роботі, а він - ночі безперервно з друзями. І навпаки. Партнери беруть один одного такими, які вони є.
Цю позу партнери беруть спонтанно. Їхні обличчя повернені в різні боки, але їх об'єднує сильний зв'язок. Так засипають люди з різними темпераментами і пристрастями. Він - низький, вона - висока. Він любить усамітнення, вона - компанії. Але не все так погано.
Пари, які сплять у такій позі, закохані. Але їх погляди на світ занадто різні, тому не можна з упевненістю зробити висновки про майбутнє цих відносин. Якщо подружжя сплять у такій позі, то це свідчить про те, що вони захищаються від навколишнього світу.
Такі пози під час сну говорять про те, що обоє готові разом жити і ... не діяти один одному на нерви. Кожен з партнерів володіє всією повнотою прав. Обидва готові прийняти недоліки іншого як даність.
Якщо спимо таким чином, то, швидше за все, реагуємо так на сварку, яка розігралася днем, або на тривале непорозуміння. Обидва партнери немов два шматочки льоду, а тепло любові могло б порушити їх спокій.
Це союз, заснований на пристрасті. Партнерів об'єднують спільні цілі та мрії (голови повернуті в один бік). Є взаєморозуміння на інтелектуальному рівні. Союз обіцяє бути не тільки щасливим у коханні, але і вдалим у спільних ділових починаннях.
Такі пари одержимі ідеєю незалежності. Бояться близькості, але їм дуже потрібна підтримка, щоб позбутися страху, в якому вони перебувають постійно. Такі люди бояться сильно прив'язатися до партнера, стати з ним єдиним цілим.
Партнери, які сплять у такій позі, вже створили міцний союз, але їм було нелегко. Кожен залишає для себе свободу і особистий простір, але при цьому береже почуття партнера. Багато чого можуть пробачити, багато про що промовчати заради збереження любові.
Так зазвичай сплять брати любі, темперамент яких дуже схожий. Схожі вони можуть бути і зовні - ростом, статурою ... Про їх відчутті безпеки свідчить те, що лежать вони розслаблено на спині, але при цьому повинні мати фізичний контакт.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий