100 років за 150 секунд: режисер зняв на відео процес старіння

100 років за 150 секунд: режисер зняв на відео процес старіння

Голландський режисер Ерун Вольф зняв 100 чоловік у віці «від 0 до 100 років», щоб наочно продемонструвати процес старіння. В результаті  добровольці, що потрапили у сюжет тривалістю 150 секунд, можна побачити, які зміни відбуваються у зовнішності людини по мірі наближення до старості.

Вольф зупиняв людей на вулицях Амстердама і просив їх подивитися в камеру і назвати свій вік. Потім він зібрав ці кадри в один ролик, і вийшло дивне відео, що змушує задуматися про швидкоплинність часу.

Відкриває галерею ролика під ємною назвою «100» маленька дитина, якій немає ще й року. Він, звичайно, зі зрозумілих причин не зміг назвати свій вік, тому просто подивився в камеру і показав язик. Промовчав і однорічний хлопчик. Інші учасники проекту - від двох до 100 років - свій вік називали, як і просив режисер. Завершується сюжет особою усміхненої столітньої голландської бабусі.
Як зізнався автор, він без утруднень знімав молодь і людей середнього віку. У той же час у режисера були деякі проблеми з доступом до дітей і дуже старих людей.
У колекції Ерун Вольфа з'явилися не тільки європейці, але також і інші мешканці столиці Голландії - зокрема, чорношкірі й азіати. За словами автора ідеї, він почав зйомку в жовтні 2011 року. «Моєю метою було зібрати групу зі ста чоловік у віці від 0 до 100 років», - пояснив він.
Спочатку колекція осіб набиралася дуже швидко, проблеми почалися при пошуку дітей різного віку і дуже старих людей: у випадку перших через упереджене ставлення деяких батьків до участі дітей в кіно-і фотозйомку, друге - через те, що вони не часто виходять з дому за станом здоров'я.
Дуже старих пенсіонерів довелося шукати в будинках престарілих. Особливо складно було зняти 99-річну модель, зазначив режисер. Тільки через чотири місяці після старту проекту «відсутню ланку» (жінка у віці 99 років) було, нарешті, знайдено.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий