Музей в Нідерландах пропонує здійснити подорож усередині людського тіла.

Музей людського тіла Corpus в Нідерландах
Музей людського тіла з назвою Corpus (Корпус) знаходиться в Нідерландах, недалеко від університетського міста Лейден. Музей пропонує здійснити подорож усередині людського тіла.
Унікальний музей являє собою фігуру сидячої людини, конструкція заввишки в 35 метрів, яка встроєнна в семиповерхову будівлю.
Музей дуже цікавий і пізнавальний, екскурсія триває 55 хвилин, на протязі цього часу імітуються звуки організму там, де знаходиться група. У музеї людського тіла представлені копії органів людини, змодельовані процеси відбуваються в організмі.
Потрапити в музей людського тіла можна через коліно велетня, піднявшись по ескалатору. Усередині відвідувачі переміщуються повз внутрішні органи, бачать м'язи, кістки, серце, нирки, травні органи, легені, вуха, очі та мозок.
На екранах показують роботу органів, показуються їх функції і супрожджуючи все характерними звуками.
Показується що відбувається в організмі, коли людина отримує травму того або іншого органу, як відбувається розмноження.
Закінчується екскурсія на верхньому поверсі в голові «гиганскої людини». А в будівлі, в яку вбудовано музей людського тіла, можна отримати додаткову інформацію про людському організмі.
Призначений Музей людського тіла Corpus для людей віком від 6 років. Музей добре видно з автодороги Амстердам - Гаага. А ось створення такого цікавого музею обійшлося в 27 мільйонів доларів!

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий