Як вижити в лісі з одним мобільним?

Як вижити в лісі з одним мобільним?
Так склалося, що на природі люди не тільки відпочивають, але нерідко і губляться, потрапляють в лапи диких прибульців, божеволіють у ялинових заростях глухих борів і, загалом, всіляко бідують. Щоб після чергового походу на прогулянку в центральний парк ти ненароком не перетворився на дитя лісів і безслідно не згинув в листі диких папоротей, ми склали для тебе посібник з виживання в лісовій глушині за допомогою мобільного телефону.
Текстолітові зброю
Плата з текстоліту після отскабліванія непотрібних тепер мікросхем перетворюється в гарне ріжуче полотно, яке легко ламати і заточувати на камені. Примотати до палиці - і отримай сокиру, спис або ніж для омарів.
 
Багаття з батарейки
Якщо закоротити будь дротом клеми акумулятора (навіть майже розрядженого), вийде нитка розжарення. Щоб розвести багаття, піднеси до почервонілою дроті небудь легковозгораемое: папір, берест, гігієнічну прокладку ріелтора (якщо тобі пощастило і це була дівчина).
 
Рибальські снасті з шлейфів
Ловити велику рибу можна, по суті, на будь-який провід з розпіркою. Ідеальні шлейфи: плоский мідний - готова блешня, тонкий - гачок. Зніми пластик з конекторів - під ним будуть гострі зуби для наживки.
 
Музичні сильця
Раз вже музику тобі тепер слухати колись, пусти навушники на волосінь або зроби сильця. Паля конструкцію як на малюнку: петля - дві зчеплені рогатки - пригнути молоде деревце. В петлю поклади наживку, не жмот.
 
 
Сигнальний дисплей
Функції тачскріна від цього, звичайно, постраждають, але все ж зніми скло і завжди тримай напоготові. Вдень воно бликует не гірше дзеркальця: подаси сигнал вертольоту, який ріелтори пошлють на пошуки своїх комісійних.
 
Рукодільний компас
Відірви 1-2 см дроту, чварами і потри разів двадцять про мікрофон: метал намагнітиться. Уклади її на сухий лист і пусти в стоячу воду. Дріт розгорнеться по лінії північ - південь. Де що - визнач за мохом на деревах.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий