Фітнес-тренер з Нью-Йорка розробила йогу для обличчя

Фітнес-тренер з Нью-Йорка розробила йогу для обличчя
Якщо року починають залишати свої "чорні мітки" на вашому обличчі у вигляді зморшок, в'ялої шкіри, пігментних плям, то це ще не привід панічно втікати до косметолога і випрошувати потрійну дозу ботокса. Можна вдатися до йоги для особи, яка дозволяє зберігати молодість шкірних покривів передньої частини голови.
Дана група вправ була розроблена Аннелізе Хаген. Нью-йоркський інструктор по лицьовій йоги стверджує, що її комплекс є натуральною і нешкідливою альтернативою косметологічних процедур, на які щорічно витрачаються мільярди доларів.
Грунтуючись на тому принципі, що будь-яка м'яз повинна постійно мати навантаження, щоб залишатися в тонусі, лицьова йога пропонує набір вправ, який дозволяє людям виглядати молодше. Більш того, деякі вправи рятують людину від нагромадилося негативу шляхом демонстрації дурнуватих і смішних виразів обличчя.
Але Аннелізе Хаген попереджає, що якщо просто щодня корчити веселі пики, то нічого, крім нових зморшок, не прибуде. У лицьовій йоги застосовується спеціальна техніка для підняття тонусу м'язів, що не вимагає метушливості у виконанні, а лише концентрації і зосередженості.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий