Їжа корисна для тієї частини тіла, на яку схожа

Їжа корисна для тієї частини тіла, на яку схожа
Всім знайоме висловлювання «Ти - те, що ти їси». Так от - можливо, в ньому приховано більше сенсу, ніж нам здається. Ми виявили 10 продуктів, за формою дуже нагадують ті частини нашого організму, для яких вони особливо корисні. Наприклад, ядро ??волоського горіха дуже схоже на мозок. Збіг? Можливо. Але далеко не єдине:
Морква - очі
Наріжте моркву пластиками трохи навскоси - і побачите, наскільки цей овоч нагадує око, аж до найдрібніших ліній, що імітують райдужну оболонку. І це правда, що налягаючи на моркву, ви робите для своїх очей добру справу. У ній повно вітамінів і антиоксидантів (бета-каротину, наприклад), які знижують загрозу втрати зору в літньому віці.
Волоський горіх - мозок
Складочки і зморшки волоського горіха роблять його форму неймовірно схожою на мозок з його лівим і правим півкулями. І не дивно, що горіхи вважаються «їжею для сірої речовини» - вони містять високу концентрацію омега-3 поліненасичених жирних кислот, які підтримують нормальне функціонування мозку.
Селера - кістки
Довгі тонкі стебла селери схожі на кістки - і дуже для них корисні. Селера - джерело кремнію, який регулює мінералізацію кісток.
Авокадо - матка
Авокадо за формою нагадує матку і дуже корисний для збереження репродуктивного здоров'я. У авокадо міститься багато фолієвої кислоти, яка знижує ризик дисплазії шийки матки.
Молюски - чоловіча статева залоза
Дослідження показали, що молюски дійсно дуже гарні для чоловічого здоров'я. У них містяться фолієва кислота і цинк, які можуть значно поліпшити якість сперми.
Грейпфрут - груди
Схожість з жіночими грудьми круглих цитрусових начебто лимонів та грейпфрутів може бути більше, ніж просто випадковістю. У грейпфруті містяться так звані «лімоноіди» - речовини, що перешкоджають утворенню ракових клітин в грудях.
Помідори - серце
Розріжте помідор навпіл, і побачите численні камери, які нагадують структуру серця. Дослідження показали, що завдяки вмісту лікопіну, томати знижують ризик серцевих захворювань. Причому якщо ви додасте до цього овочу трохи жиру - оливкової олії або авокадо, то засвоюваність лікопіну зросте майже в десять разів.
Червоне вино - кров
Схоже на кров червоне вино багате антиоксидантами і поліфенолами, включаючи ресвератрол. Випивши трохи червоного вина, ви отримуєте захист проти холестерину ЛПНЩ, який може стати причиною серцевих захворювань. Крім того, вино володіє розріджують кров дією, а значить - перешкоджає утворенню кров'яних згустків.
Імбир - шлунок
Імбир схожий на шлунок і, як відомо, допомагає справитися з нудотою. Він містить гингерол, що володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий