Дві викурені сигарети скорочують життя на 30 хвилин.

            Дві викурені сигарети скорочують життя на 30 хвилин.

 

            Згідно з підрахунками професора Кембріджського університету Девіда Шпігельхальтера, людина втрачає по 30 хвилин життя, коли викурює дві сигарети, з'їдає порцію червоного м'яса, має 5 кг. зайвої ваги, з'їдає один гамбургер, випиває 2-3 порції спиртного в день.

            Вчений ввів одиницю виміру мікрожиття, що дорівнює 30 хвилинам, підрахувавши, на скільки може скоротитися і збільшитися життя людини при вживанні шкідливих і корисних продуктів і веденні певного способу життя.

            По одному  мікрожиттю людина зберігає, якщо випиває одну порцію спиртного в день, по два мікрожиття отримує за 20 хвилин помірних вправ. Дві години життя (4 мікрожиття) додає щоденне вживання свіжих фруктів і зелені.

            Також Шпігельхальтер вважає, що жінки, просто тому що вони представниці слабкої статі, щодня набувають по чотири мікрожиття в день. За словами професора, його оцінки приблизні і базуються на численних припущеннях. Разом з тим ідея "порівняльних абсолютних ризиків", про які попереджає вчений, може відкрити очі на швидкість, з якою людина проживає свое життя.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий