У Каргополь пройде фестиваль церковного мистецтва

У Каргополь пройде фестиваль церковного мистецтва
У дні православного свята Хрещення в місті Каргополь Архангельської області з 17 по 19 січня відбудеться фестиваль церковного мистецтва «Кришталеві дзвони». У цьому році він проводиться вже в дев'ятий раз
З року в рік на фестиваль приїжджають професійні дзвонарі з різних міст Росії та з-за кордону. Одночасно буде проведено конкурс льодових скульптур. Роботи прикрасять історичну площу древнього міста, де в оточенні білокам'яних храмів під урочисте звучання дзвонів пройдуть основні заходи фестивалю.
У програмі: концерти на Соборній дзвіниці та майстер-класи на пересувних дзвінниця, святочні ворожіння, виступ хору любителів духовної музики місцевого музею "Світилен", концерти творчих колективів з Архангельська і Каргополь, екскурсії та презентації музейних виставок. Кульмінацією свята є дзвоновий концерт в ніч з 18 на 19 січня, а також Велике водосвяття та купання в річці Онезі під урочисте звучання дзвонів.
Каргополь - старовинне місто Російського Півночі, з багатою історією і культурними традиціями. Він розташований на лівому березі Онега, в 493 кілометрах від Архангельська і 1000 кілометрах від Москви. Перша згадка про Каргополь в письмових джерелах відноситься до 1380 році. Тут збереглася безліч пам'ятників, внесених до списку об'єктів культурної спадщини РФ. Крім мистецтва дзвонових дзвонів, місто відоме народним художнім промислом - Каргопольського глиняній іграшкою, давньоруської живописом і скульптурою, різьбленням і розписом по дереву, кубової набійкою (фарбуванням тканини), візерунковим ткацтвом і вишивкою.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий