Снігопади поліпшили ситуацію на зимових курортах Європи

Снігопади поліпшили ситуацію на зимових курортах Європи
На гірськолижних курортах Європи з кінця минулого тижня йдуть снігопади, тільки за минулу добу місцями випало більше 50 сантиметрів снігу. В результаті чотириметровий сніговий покрив зараз лежить у швейцарському Андерматт, близько трьох метрів - в Гштаде, Енгельберг, Кран-Монтані та інших центрах зимового відпочинку цієї країни.
Відмінний сніг зберігається і в Церматте: від 90 сантиметрів внизу до 2,3 метрів на верхніх трасах. Дочекалися справжніх снігопадів гірськолижні курорти Італії, в тому числі довго стояли без снігу Доломітові Альпи. Кращий сніговий покрив зараз - в Червінії (235 сантиметрів на верхніх трасах) і Ля-Туіль (більше 200 сантиметрів).
Найбільш рясні снігопади на території гірськолижної Австрії пройшли в Арльберг, і тепер нагорі товщина сніжного покриву перевищує 230 сантиметрів. Багато свіжого снігу випало і у Франції, особливо у Савойї і Верхній Савойї. На верхніх схилах в Шамоні товщина сніжного покриву перевищує три метри, а в Аворіазе, Валь-Торанс і на інших курортах - більше двох метрів.
Не дійшли снігопади поки тільки до Андорри, в Аркаліс нагорі лежить лише від 25 до 80 сантиметрів снігу. Однак у найближчі дні там цілком можливі опади, що, ймовірно, дозволить поліпшити стан трас.
На цьому тлі порівняно скромні показники у фінській Руці: близько 50 сантиметрів снігу. Але сезон катання там - в самому розпалі, відкрито 28 з 34 схилів, 13 підйомників працює. У розпорядженні туристів в загальній складності 142 кілометра трас.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий