В аеропорту Цюріха - безкоштовний інтернет

В аеропорту Цюріха - безкоштовний інтернет
Аеропорт Цюріха ввів безкоштовний доступ в інтернет для всіх своїх відвідувачів. Пасажири можуть користуватися ним 1:00, а при бажанні - продовжити роботу
При першому користуванні сервісом клієнтові доведеться зареєструватися, вказавши номер свого мобільного телефону, на який після цього прийде SMS з кодом доступу. По ньому можна безкоштовно працювати в інтернеті протягом години, після чого доступ по ньому буде заблокований на 6:00. Через цей час можна знову отримати годину безкоштовного інтернету і так далі. Код дійсний протягом півроку, так що наново реєструватися при кожному перельоті не потрібно.
Ті пасажири, яким цього буде недостатньо, можуть при бажанні отримати другу годину інтернету, зареєструвавшись повторно за допомогою іншого мобільника або телефону когось зі знайомих. Доступ в інтернет можливий при цьому не тільки з власних пристроїв, але і зі стаціонарних комп'ютерів, розташованих в терміналах. Їх число нещодавно було збільшено на 18 (у районі пірсу А), в подальшому планується встановити ще 30 комп'ютерів.
Нагадаємо, що в аеропорту Цюріха рік тому завершилась масштабна модернізація. Її наслідком стало спрощення передполітних процедур, а також поліпшення умов для прямують до Росії пасажирів. Крім того, аеропорт отримав магазин Duty Free на прильоті і новий салон бізнес-класу.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий