Два росіянина хотіли потрапити в Іспанію з компасом замість візи

Два росіянина хотіли потрапити в Іспанію з компасом замість візи
5 січня українські прикордонники затримали двох громадян Росії, які несли з собою гітару і саксофон. Жителі Московської області віком близько 20 років хотіли незаконно перетнути державний кордон України зі Словаччиною, не маючи на те жодних документів.
Молоді люди йшли через покриті снігом Карпати за компасом,  Невдалі туристи розповіли прикордонникам, що хотіли таким хитромудрим способом потрапити до Іспанії. У цій теплій країні вони сподівалися знайти роботу.
Однак мрія молодих людей навряд чи здійсниться найближчим часом: за словами представника прес-служби Держприкордонслужби України Андрія Демченка, порушників "доведеться понести відповідальність, згідно з чинним законодавством"
Росіянам загрожують штраф і депортація. Якщо вони підуть на угоду з правосуддям і добровільно заплатять штраф, то в майбутньому в'їзд на Україну їм заборонений не буде. Російське консульство у Львові проінформовано про інцидент.
Нагадаємо, якщо в'їзд для росіян на Україну безвізовий, то Словаччина, як і Іспанія, входять в Шенгенську угоду і вимагають від в'їжджають відповідної візи.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий