Латвія чекає любителів музики на фестивалі

Латвія чекає любителів музики на фестивалі
Латвія запрошує туристів познайомитися не тільки з її визначними пам'ятками, але і яскравими культурними подіями. У році, у любителів музики буде можливість насолодитися фестивалями самих різних жанрів, 
Музичний сезону 2013 року відкриє щорічний міжнародний фестиваль зимової музики Фонду Германа Брауна Winterfest, який триватиме в Ризі до середини лютого. Влітку в латвійській столиці і Сигулді пройде традиційний фестиваль знаменитого диригента Гідона Кремера Kremerata Baltica, а на закінчення року, в листопаді і грудні, - Міжнародний фестиваль камерної музики Баха.
Кожне літо в Латвії проходять три масштабних фестивалю оперної музики. На них виступають солісти Латвійської національної опери і видатні зарубіжні артисти. У середині червня Ризький оперний фестиваль традиційно завершує сезон Латвійської національної опери. У серпні біля руїн замку Сигулда відбудеться міжнародне свято оперної музики, а в Юрмалі дасть концерт зірка цього жанру, сопрано Інесе Галанте. На липень в Ризі, а також в Рундальський палаці (місто Бауска, 66 кілометрів на південь від столиці), запланований Фестиваль давньої музики, що переносить в епохи Середньовіччя, Ренесансу та бароко.
В області популярної музики найважливішою подією стане фестиваль Positivus, який виріс до масштабу найбільшого свята музики і мистецтва в країнах Балтії. У 2013 році він проходитиме три дні - 19, 20 і 21 липня в Салацгрива (103 кілометра на північний схід від Риги). А любителів джазу влітку порадують щорічні фестивалі Saulkrasti Jazz і R?gas ritmi.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий