Нові можливості apres-ski на курорті Майрхофен

Нові можливості apres-ski на курорті Майрхофен
Напередодні Нового року на австрійському курорті Майрхофен відкрилася крижана голку-арена для спеціальних подій, що отримала назву The Fridge ("Холодильник"). До середини квітня тут будуть проходити виступи зірок світової танцювальної сцени, виставка крижаних фігур, apres-ski-вечірки та багато іншого.
Спеціально для споруди гігантського голку на висоті 600 метрів перед готелем Schrofenblick використовували близько 5000 кубометрів снігу. На загальній площі в 200 квадратних метрів знаходяться два основних голку по 8 метрів в діаметрі кожне і ще одне 5-метрове, повідомляє Proalps. Всередині можуть одночасно перебувати до 400 осіб, притому навіть при повному завантаженні всім вистачить місця і на танцполі, і в чіллаут. Зовні голку є сніговий бар і зона відпочинку на сонячній терасі.
"Холодильник" відкривається в 14:00. Тут виступають діджеї, а з середини лютого в програму додадуться живі концерти та барбекю на відкритому повітрі. Музика варіюється від типових австрійських apres-ski-хітів до сетів діджеїв зі світовим ім'ям.
Майрхофен (Mayrhofen) розташований в 10 кілометрах на південь від Целль-ам-Циллер і Герлоса і є одним з найбільших гірськолижних курортів Австрії. В цілому тут, по схилах невеликої улоговини при злитті Циллер і Цеммбаха, прокладено 159 кілометрів гірськолижних трас. Курорт давно відомий чудовими можливостями для внетрассового відпочинку, пропонуючи своїм гостям безліч фестивалів протягом усього сезону.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий