Безкоштовне катання - в день відкриття гірськолижного схилу в Інгушетії

Безкоштовне катання - в день відкриття гірськолижного схилу в Інгушетії
Із затримкою в кілька місяців щодо раніше озвучених планів в Інгушетії таки відкривається перша гірськолижна траса - "Армхі". Її верхня станція знаходиться на висоті 1550 метрів, довжина складає 1200 метрів.
У проекті траси передбачено кілька зон для катання, зокрема для любителів слалому, сноубордистів і лижників. Пункти видачі гірськолижного спорядження і посадки на підйомник будуть розташовані поряд з лікувально-оздоровчим комплексом "Армхі", повідомляє "Кавказький Вузол".
Пробний спуск по новій трасі відбудеться 15 січня. Будуть протестовані канатна дорога і система засніження, а потім пройдуть роботи з усунення виявлених неполадок і благоустрою території. У день відкриття катання буде безкоштовним.
Гірськокліматичний курорт "Армхі" розташований в Джейрахском районі республіки, поблизу двох аеропортів - Магас (22 кілометри) і Беслан (34 кілометри). Джейрахскій район знаходиться на півдні Інгушетії, займаючи центральну частину Головного Кавказького хребта. Гірський ландшафт дозволяє будувати тут лижні траси будь-якої категорії складності. Рішення про створення особливої ??економічної зони туристсько-рекреаційного типу в Інгушетії було прийнято урядом Росії в грудні 2011 року.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий