Погіршення погодних умов

ДАІ попереджає українських водіїв про погіршення погодних умов
У наступні чотири доби на дорогах країни очікується ожеледиця, часом сніг, мокрий сніг. У Карпатах є загроза сходження снігових лавин.
У найближчі чотири дні в Україні складуться складні погодні умови. Про це попереджає прес-служба ДАІ. У наступні чотири доби на дорогах країни очікується ожеледиця, часом сніг, мокрий сніг.
Зокрема, 8 січня у південній частині, східних і Дніпропетровській області хмарно, сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, хуртовини. 9 січня в східній частині, Криму та Приазов'ї хуртовини, а вдень 10 січня місцями в західних областях сніг (вночі 9 січня на сході місцями сильний). 11 січня вночі у західних, північних областях, вдень на більшій частині території сніг, мокрий сніг, вдень на півдні з дощем.
ДАІ попереджає українських водіїв про погіршення погодних умов
ДАІ України закликає водіїв до неухильного дотримання Правил дорожнього руху. Під час сильних опадів необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися по мостах і естакадах, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.
Крім того, ДАІ рекомендує водіям під час ускладнення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на власному транспорті, а тим хто виїхав, бути максимально уважними та обережними за кермом.
Тим часом в Карпатах виникла загроза сходження снігових лавин у зв'язку з випаданням великої кількості опадів. Про це на брифінгу заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.
"Після утворення снігового покриву в Карпатах можна говорити про відкриття лавинонебезпечно сезону. Станом на сьогодні, 8 січня, сніг ще свіжий і, зрозуміло, при свіжому сніговому покриві найбільша загроза снігових лавин", - заявив Кульбіда.
За його словами, по всій території України випали велика кількість опадів, але в Карпатах кількість опадів саме більше. Висота снігу майже у всіх регіонах України становить від 1-13 см. Сніговий покрив, як зазначив синоптик, достатній для гірськолижних курортів.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий