Новий Maserati буде конкурувати з BMW 5-Series, Mercedes-Benz E-Class, Audi A6 и Jaguar XF

 

Новий Maserati буде конкурувати з BMW 5-Series, Mercedes-Benz E-Class, Audi A6 и Jaguar XF

 

Maserati не жартувала з приводу своїх амбітних планів із завоювання ринку - новий седан Ghibli вже виїхав на тестові випробування. Точніше, поки його прототип - замаскований настільки, що його можна прийняти за закамуфльований старший Quattroporte.

Maserati
Назва новинки для російського вуха не дуже вдале - «Гіблі». Але, можливо, для російського ринку його поміняють - про це заявили представники компанії вислухавши сумніви російських автожурналістів під час презентації нового покоління Quattroporte на минулому тижні.

Судити про зовнішність Ghibli поки дуже важко, і справа не тільки в камуфляжі - очевидно, що до закінченого вигляду серійної машини прототипу ще далеко. За прогнозами, компактний буде відрізнятися від Quatrroporte більшою агресивністю у вигляді, більш підтягнутим спортивним силуетом.


Лінійку двигун молодший седан успадкує від Quatrroporte, в тому числі і потужний V8 з подвійним турбонаддувом від Ferrari, який, мабуть, стане силовим агрегатом для «зарядженої» модифікації. Будуть і дизелі, і повний привід - повний набір для гідної конкуренції.
Новий седан буде конкурувати з BMW 5-Series, Mercedes-Benz E-Class, Audi A6 і Jaguar XF. І адже може добре вийти: запропонувати в класі з усталеними авторитетами щось новеньке, та ще й італійське.
   
Maserati Ghibli буде представлений вже в 2013 році, а в продаж надійде в 2014.
Також днями стало відомо, що крім кросовера Levante, прототип якого був представлений у вигляді концепту Kubang, італійці збираються випустити більш компактний кросовер. Для конкурента Porsche Macan, BMW X1 і Audi Q3 компанія не збирається розробляти власну платформу, а скористатися шасі Fiat Viaggio і Alfa Romeo Giulia. Для старшого кросовера платформа теж буде запозичена - у Jeep Grand Cherokee.

 

MaseratiMaserati

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий