У Чехії офіційно представлена Skoda Octavia нового покоління

У Чехії офіційно представлена Skoda Octavia нового покоління


Вчора на головному заводі компанії Skoda в Млада-Болеславі була представлена модель Octavia нового третього покоління. Новинка отримала нову платформу, сучасне обладнання та більші в порівнянні з попередницею габаритні розміри.

 

В основу третьої «Октавії» лягла універсальна модульна платформа MQB, розроблена фахівцями концерну Volkswagen. Габаритна довжина нової моделі тепер складає 4659 мм (більше на 90 мм), ширина - 1814 мм (+45 мм). Збільшився до 590 літрів об'єм багажника (+5 л). Крім того, ліфтбек став легше на 102 кг - зараз його споряджена маса складає 1153 кг.


У силову лінійку нової Octavia будуть входити бензинові двигуни потужністю від 85 до 180 к.с., а також економічний 110-сильний дизельний агрегат з показником паливного витрати всього 3,4 л на «сотню» в змішаному циклі руху. Всі мотори будуть доступні з МКПП або роботизованою коробкою DSG.
У список устаткування новинки увійде система адаптивного круїз-контролю, ряд електронних асистентів, мультимедійна система, подушка безпеки для колін водія і інші опції.

 

Новая Шкода ОктавияНовая Шкода ОктавияНовая Шкода ОктавияНовая Шкода Октавия

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий