Розкрита таємниця Бермудського трикутника?!

                  Розкрита таємниця Бермудського трикутника?!

Бермудський трикутник

               Професор мельнбурнского університету Монаша Джозеф Монаган і його студент Девід Мей опублікували в американському журналі Physics результати свого сенсаційного дослідження. На підставі якого вони доводять, що їм вдалося розкрити таємницю Бермудського трикутника і пояснити чому там пропадають кораблі, люди і літаки - до загибелі кораблів і літаків у Бермудському трикутнику причетний газ метан.

 

               До такого висновку вони прийшли в результаті обстеження морського дна. В районі Бермуд, в місцях вивержень підводних вулканів, знайдено велику кількість гідратів метану. Вчені припускають, що при вивільненні з океанських тріщин цей газ перетворюється в газові бульбашки, які потім геометрично розширюються і вибухають на поверхні води.В доказ своєї теорії австралійські вчені створили комп'ютерну модель такої катастрофи і з'ясували, що будь-який корабель, потрапляючи в метановий міхур, миттєво втрачає свою плавучість і йде на дно. Крім цього, гігантські газові бульбашки здатні збивати і літаки.

 

               Для того щоб підтвердити цю теорію, дослідники вирішили провести експеримент і побудували великий резервуар з водою, в який з нижньої частини бака почали випускати великі пухирі метану, а на поверхні цього резервуара плавали іграшкові кораблі. Досвід показав, що в разі, коли корабель перебуває між серединою міхура і його зовнішнім краєм, він тоне, а коли морське судно розташовується досить далеко від краю міхура або безпосередньо над ним, воно залишається в безпеці. На думку дослідників, їх робота дозволяє пояснити, чому в Бермудському трикутнику знаходять кораблі з мертвим екіпажем, але без єдиної подряпини: люди просто задихаються від отруйного газу.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий