Все, чого я хочу на Різдво - це латиноамериканську подружку

 "Все, чого я хочу на Різдво - це латиноамериканську подружку".

 

               Такий текст виведений на рекламному щиті на автомагістралі в районі Логан, місто Сан-Дієго (Каліфорнія). В цьому районі міста в більшості проживають латиноамериканці. На рекламному щиті, крім вище наведеного тексту, зображене усміхнене обличчя американського мільйонера Марка Пескіна та адресу його електронної пошти.

 

               Марк Пескін інвестор, філантроп з Південної Каліфорнії, чий статок оцінюється в $ 200 мільйонів, став відомий всій Америці ще в березні 2011 року, коли взяв участь в реаліті-шоу ABC "Secret Millionaire". У 2002 році у нього померла дружина Марша, з якою він прожив 28 років. Має двох дорослих дітей.

 

               "Коли я помру, ніхто не буде на моїх похоронах говорити про мої фінансові потоки, коштах або якою кількістю нерухомості я володію", заявив Пескін в інтерв'ю San Diego Union Tribune в 2011 році. "Але вони будуть говорити про моє серце, і про те, як я використав свій успіх у бізнесі, щоб допомогти нужденним. Для мене мірилом успіху є не стан мого банківського рахунку, а та віддача, яку я отримую, допомагаючи іншим ".

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий