Безпілотний робот представили у американському оборонному агентстві

                  Безпілотник V-Bat з маніпулятором.

vbat

                Традиційно безпілотні літальні апарати використовуються для виконання місій спостереження і стеження, для транспортування вантажів або нанесення ударів по супротивнику в умовах бою. Американське оборонне агентство DARPA представило безпілотний літальний апарат V-Bat, розроблений MLB Company, який обладнаний довгим маніпулятором, призначеним для виконання нескладних операцій.

 

               Проект був розроблений за безпосередньої фінансової участі DARPA. Безпілотний вертоліт V-Bat здійснює автономну навігацію, тобто самостійно орієнтується у просторі за допомогою пари стереокамер і GPS-модуля. Головним завданням машини є доставка невеликих вантажів масою до півкілограма з максимальною точністю в рухах. На відміну від наземних роботів, безпілотнику байдужий рельєф місцевості.

 

               Важливим досягненням робота є його повністю автономний режим роботи, машина самостійно обчислює, в яку точку їй рухатися і якому об'єкту передавати свій вантаж. При здійсненні безпосередніх дій V-Bat зависає в повітрі, що дозволяє маніпулятору працювати з високою точністю, маніпулятор розкладається до максимальної довжини в 1,80 м.

 

 vbat

vbat

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий