Версії НАСА стосовно кінця світу

Версії НАСА стосовно кінця світу!

NASA

Останнім часом в Інтернеті став популярний слух, що світ, яким ми його знаємо, повинен загинути 21 грудня 2012. Подібні речі поширюють прихильники «теорії» кінця світу за календарем Майя, яка свідчить, що якийсь катаклізм обрушиться на Землю в кінці грудня. Американське управління NASA висловило свою точку зору на це питання.

На офіційному сайті NASA з'явився розділ з відповідями вчених на питання про можливі варіанти кінця світу в 2012 році.

За даними агентства, більшість чуток засновані на непідтвердженій інформації, що десь є планета Нібіру, ??нібито виявлена ??шумерами, яка стрімко рухається до нашої Землі. Все це пов'язано з передбачуваним кінцем календаря індійців Майя, який, насправді, не закінчується 21 числом.

Вчений NASA Девід Моррісон зробив наступну заяву «Я стривожений тією кількістю листів від дітей, які бояться кінця світу. Я думаю, що це найгірша сторона цієї містифікації ». Люди повинні бути більш стурбовані зміною клімату та її наслідками, ніж чутками про вигадані планети. Земля не знаходиться під якою-небудь зовнішньою загрозою і будь-які подібні заяви про календар Майя - це неправда. Просто, як календар на вашій кухні не зможе викликати кінець світу після 31 грудня, так і календар Майя не зіграє пропонованої йому ролі після 21 грудня 2012 року. Це дата закінчення тривалого періоду в системі числення часу Майя, але потім, як і у випадку з сучасним календарем, відлік починається заново.

Варто відзначити, що ця катастрофа вже була «запланована» на 2003 рік, і коли нічого не сталося, її вирішили пересунути на кінець 2012 року.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий