Рік 2013-рік змії.

                                             Рік 2013-рік змії.

Рік 2013 - рік чорної водяної Змії і є як би продовженням 2012 року з стихійною значущостю, оскільки і рік Дракона теж був чорним і водяним. Рік Змії 2013 вступить у свої права з 10.02.2013 і триватиме по 30.01.2014 р.

 Рік 2013-рік змії.

           Змія є важливим символом майже у всіх культурах світу. З одного боку, образ змії пов'язаний зі смертю (отруйність змій), з іншого - він символізує відродження, мудрість і могутність (скидання шкіри, лікувальні властивості отрути).

           Змія складний і універсальний символ. Змія символізувала смерть і безсмертя, добро і зло. Їх уособлював і її роздвоєний язик, і отруйність її укусів поряд з цілющою дією отрути, і загадкова здатність гіпнотизувати дрібних тварин і птахів. Це видиме протиріччя, поєднання в одному зображенні двох різних, часто протилежних начал, характерно для символів, що прийшли до нас з глибокої давнини. Змія може бути як чоловічої так і жіночої статі, а також самовідтворюватися. Як істота яка вбиває вона означає смерть і знищення; як істота яка періодично міняє шкіру, - життя і воскресіння.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий