Незабутня чарівність античної Греції: Салоніки

 

Зимова погода радує городян засніженими вулицями, робочий процес проходить в режимі lite і є час задуматися про відпустку на травневі свята та  літній відпочинок.  Відвідавши  грецькі Салоніки ми розповімо свої враження, та поділимось  паролями і явками в цьому дивовижному місті .

  

Де зупинитися

 

Переліт до Салоників , складає трохи більше трьох годин. Як і в будь-якому місті , краще зупинятися в центрі. Наприклад , п'ятизірковий готель Electra Palace Hotel Thessaloniki, розташований в двох кроках від Егейського моря, в 15 кілометрах від міжнародного аеропорту " Македонія " і поряд з кінотеатром " Олімпіон ", в якому щорічно проходить Міжнародний кінофестиваль у Салоніках. Номери з видом на площу Аристотеля , spa - центр , послужливий персонал , швидкий wi - fi в холі готелю і в самих номерах. Сніданки проходять в ресторані на даху , а заради панорамного виду на затоку Термаікос, гору Олімп, пагорб Сейхо - Соу і старовинні замки не шкода прокидатися о 7 ранку і зустрічати ранковий світанок.

 Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Де поїсти

 

У двох кроках від центральної площі Аристотеля розташований ресторан " 7Seas ", що пропонує відвідувачам повний асортимент свіжих морепродуктів. Це місце підійде як для бізнес зустрічей і романтичних побачень , так і спокійного проведення часу в теплій компанії . Якщо душа вимагає веселощів , сміливо вирушайте на набережну в галасливий Oval bar , де можна ситно повечеряти з видом на знамениту " Білу Вежу " або обговорити з друзями останні новини за барною стійкою.

 Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Поринути в традиційну атмосферу Греції можна в таверні " Panellinion ". Скуштувавши дари моря , сири і класичні страви місцевої кухні , не поспішайте покинути заклад - після 23.00 тут починаються справжні грецькі танці і веселощі до самого ранку.

 Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Прихильникам правильного харчування  та екологічних продуктів радимо відправитися в християнський центр Греції - місто Верия. У годині їзди від Салоників, пройшовшись по святих місцях, загляньте в " 12 Grada ". Тут вас зустрінуть три брата - господарі ресторану, які з привітністю нагодують стравами автентичної грецької кухні, приготованими з екологічно вирощених продуктів.

  

Що подивитися

 

Побачити  Салоніки і Термічну затоку, так сказати "зверху", відправляйтеся в ( Ano Poli ). Тут зручно влаштувавшись на лавці під кам'яними візантійськими стінами,

які під охороною ЮНЕСКО , відкривається панорама на все місто, різнокольорові дахи будинків і вузькі вулички.

 Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Спустившись назад в центр, відвідайте символ міста " Білу Вежу " на набережній. В архітектурному пам'ятнику, побудованому близько 1500 року, зараз розташовується музей з експонатами візантійської історії. У декількох хвилинах їзди на площі Наваріну знаходиться Тріумфальна арка Галерія, створена ще в 305 році на честь перемоги імператора над персами. Хоча на сьогоднішній день збереглися тільки дві головні чотирикутні колони, з'єднані цегляної дугою, рельєфні зображення військових дій Галерія досі видно на мармурі.

 Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Ще одне місце must see - Ротонда

Дивовижна мозаїка круглої християнської церкви , датованої четвертим століттям, досі захоплює відвідувачів.

 

Єдине збережене до наших днів споруда п'ятивікового панування Османської імперії у всій Греції - турецькі лазні "Бей Хамам " , відомі також як "Райські лазні". Після землетрусу в 1978 році , лазні були відреставровані і зараз відкриті для туристів.

  

Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Доторкнутися до античної історії вирушайте в місто Вергина на розкопки великого кургану. Завдяки щасливому випадку , незаймана грабіжниками гробниця царя Філіппа, батька Олександра Македонського, доступна для відвідувачів практично в первозданному вигляді. Золоті саркофаги, цінне начиння, зброя, військові обладунки, унікальні фрески і найбільш вражаюче - золотий Ларнак Філліпа II і вінець з дубового листя і жолудів - обов'язково для культурного просвітництва в археологічному музеї міста Вергіни.

 

Незабутня чарівність античної  Греції: Салоніки

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий